فاصله داستان تایوان داستان سینمایی

فاصله: داستان تایوان داستان سینمایی کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث مردجوان،همسرش را به خاطر توقعات مالی خفه کرد

عصر روز دهم تیر مرد جوانی با مراجعه به کلانتری 16 طالقانی کرج از ناپدید شدن همسرش خبر داد و مدعی شد زن جوانش جهت رفتن به بانک از منزل خارج شده است و دیگر برنگشت

مردجوان،همسرش را به خاطر توقعات مالی خفه کرد

عبارات مهم : جنایت

عصر روز دهم تیر مرد جوانی با مراجعه به کلانتری 16 طالقانی کرج از ناپدید شدن همسرش خبر داد و مدعی شد زن جوانش جهت رفتن به بانک از منزل خارج شده است و دیگر برنگشته است.

به گزارش ایران؛با اعلام این گزارش تیمی از کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی استان البرز وارد عمل شده است و تحقیقات خود را شروع کردند. بررسی های مقدماتی نشان داد همسر این زن صبح روز دهم تیر خودرویش را فروخته و حدود یک ساعت و نیم دیرتر به محل کارش رفته هست. در ادامه جسد زن 28 ساله در حوالی شهر قدس پیدا شد.

مأموران که به بیانات مرد جوان ظنین شده است بودند او را مورد بازجویی تخصصی قرار دادند و راز این جنایت فاش شد. این مرد که در برابر شواهد و مدارک چاره ای جز اعتراف نداشت گفت: «روز اتفاق برسر پرسشها مالی با همسرم بحثمان شد و دعوایمان اوج گرفت. او توقعات زیادی از من داشت. آنقدر عصبانی بودم که روسری اش را دور گردنش کشیدم و خفه اش کردم. بعد هم جسد را در صندوق ماشین گذاشته و حوالی شهر قدس جسد را بیرون انداختم. آنقدر ترسیده بودم که خیلی سریع ماشین را فروختم تا دیگر ردی از این جنایت نباشد… بعد از این اتفاق پیش پلیس رفتم و جهت اینکه کسی به من مظنون نشود ناپدید شدن او را اعلام کردم.»

مردجوان،همسرش را به خاطر توقعات مالی خفه کرد

او به انگیزه اش از این جنایت نیز اشاره کرد و افزود: همسرم پر توقع بود و هر لحظه بر سر پرسشها مالی باهم اختلاف داشتیم. روز اتفاق خیلی عصبانی شدم وخون جلوی چشمانم را گرفت. دیگر نفهمیدم چه شد که با روسری خفه اش کردم. هنوز هم باور نمی کنم او را کشته ام.

با اعتراف های هولناک مرد جوان قرار بازداشت متهم صادر شد تا بعد از تکمیل پرونده به زندان انتقال یافته شود.

عصر روز دهم تیر مرد جوانی با مراجعه به کلانتری 16 طالقانی کرج از ناپدید شدن همسرش خبر داد و مدعی شد زن جوانش جهت رفتن به بانک از منزل خارج شده است و دیگر برنگشت

واژه های کلیدی: جنایت | ماشین | اعتراف | اعتراف ها | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz