فاصله داستان تایوان داستان سینمایی

فاصله: داستان تایوان داستان سینمایی کارگردانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ماجرای مرموز «اسنودن» در تلویزیون

به گزارش خبرآنلاین، فیلم های متنوعی در دو روز نهایی هفته جهت پخش از تلویزیون در نظر گرفته شده است که از جمله آن ها می توان به «عبور»، «بهترین همسایه دنیا»، «مل

ماجرای مرموز «اسنودن» در تلویزیون

ماجرای مرموز «اسنودن» در تلویزیون

عبارات مهم : داستان

فیلم های متنوعی در روزهای نهایی هفته دوم خردادماه روی آنتن تلویزیون خواهد رفت.

به گزارش خبرآنلاین، فیلم های متنوعی در دو روز نهایی هفته جهت پخش از تلویزیون در نظر گرفته شده است که از جمله آن ها می توان به «عبور»، «بهترین همسایه دنیا»، «ملک سلیمان»، «ضبط صوت»، «دستکش»، «سیب ترش»، «بی نظم منظم»، «اسنودن»، «یاسین»، «وقتی تو خواب بودی»، «آقای مورگان» و … اشاره کرد. این فیلم ها پنج شنبه و جمعه ۱۰ و ۱۱ خردادماه از شبکه های سیما پخش می شود.

شبکه یک سیما
فیلم سینمایی «عبور» به کارگردانی جان وو، جمعه ۱۱ خردادماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: در میان جنگ چین و ژاپن بر سر تصاحب تایوان خانواده های زیادی درگیر جنگ می شوند. یان زکون یک دکتر چینی اهل تایوان است که به جای برادر مریضش به اجبار به جنگ می رود. او در جنگ به وسیله ارتش ژاپن اسیر می شود. ارتش چین در این جنگ پیروز شده است و تایوان را به تصرف خود درمی آورد. همسر یان زکون که اصلیتی ژاپنی دارد از تایوان اخراج شده است و هنگامی که که یان زکون از جنگ بازمی گردد منزل اش را خالی و پر از یادگار های همسرش می یابد.

در این فیلم فرانک. ام. آهرن، ارزش کونگ و تاکشی کانشیرو هنرنمایی کرده اند.

شبکه دو سیما
فیلم تلویزیونی «بهترین همسایه دنیا» به کارگردانی عباس مرادیان، پنج شنبه ۱۰ خردادماه ساعت ۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می شود.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است که: پلیسی با خانواده اش به محله تازه و یکی از واحد های آپارتمانی اسباب کشی می نماید و خیلی سریع متوجه رفت و آمد های مشکوک یکی از واحد های همسایه می گردد که این امر موجب ناراحتی و اعتراض همسر او می شود، ولی با پیگیری به توطئه ای پی می برد. باند بزرگ سارقین چندین جواهر فروشی که چند سال است که پلیس دنبال آنهاست دقیقا بغل گوش اوست…!

در این فیلم امیر حسین صدیق، حسن شکوهی و روشنک عجمیان نقش آفرینی کرده اند.

فیلم سینمایی «ملک سلیمان» به کارگردانی شهریار بحرانی، پنج شنبه ۱۰ خردادماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود.

در این فیلم امین زندگانی، الهام حمیدی و محمود پاک نیت ایفای نقش کرده اند.

فیلم تلویزیونی «ضبط صوت» به کارگردانی کاوه دژکام، جمعه ۱۱ خردادماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم که با بازی مریم کاویانی و مهدی صبایی روایت می شود، در مورد رضا لشگری، دانش آموز با استعداد کلاس پنجم دبستان هست. او به علت مشاجرات پدر و مادرش دچار افت تحصیلی شده است هست. رضا جهت نجات از این اوضاع به ضبط صوتی پناه می برد که به ماجرا هایی تازه دامن می زند!

فیلم سینمایی «دستکش» به کارگردانی ووساک کانگ، جمعه ۱۱ خردادماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است که: کیم سنگ نم، ستاره محبوب بیسبال است که مدتی است تمرکز خود را از دست داده و شروع به خرابکاری کرده هست. کمیته انضباطی تیمش او را جهت مدتی به حالت تعلیق درآورده و مدیر برنامه هایش جهت آنکه مسئول کلوب را راضی کند و نشان دهد کیم در حال بازیافتن تمرکز خود هست، کیم را به مدرسه نیمه ناشنوایان می برد تا مربیگری تیم بیسبال آن ها را به عهده بگیرد.

جایی یانگ جونگ، سون یو و شین ایل کانگ بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «سیب ترش» به کارگردانی مهدی صباغ زاده، جمعه ۱۱ خردادماه ساعت ۲۳ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی میلاد کی مرام، رز رضوی و لیلا اوتادی خواهیم دید: امیرعلی سروان نیروی انتظامی است که در یک کلانتری مشغول به خدمت شده است هست. او در حین یک ماموریت کاری با دزدی به نام پژمان درگیر شده است و طی اتفاق ای پژمان به قتل می رسد. پلیس امیرعلی را تبرئه کرده، ولی وی دچار عذاب وجدان شدیدی می شود.

شبکه سه سیما
فیلم سینمایی «بی نظم منظم» به کارگردانی فرانک تاشلین، پنج شنبه ۱۰ خردادماه ساعت ۱۰:۴۵ از شبکه سه سیما پخش می شود.

در این فیلم با نقش آفرینی جری لوئیس، گلندا فارل و سوزان اُلیور خواهید دید: هنگامی که که جروم لیتل فیلد از مدرسه پزشکی اخراج می شود، در یک کلینیک شخصی اقدام به سرویس دهی به بیماران می کند که در این بین یک سری ماجرا اتفاق می افتد و …

فیلم سینمایی «اسنودن» به کارگردانی الیور استون، پنج شنبه ۱۰ خردادماه ساعت ۲۳:۴۵ از شبکه سه سیما پخش می شود.

این فیلم داستان ادوارد جوزف اسنودن افشاگر کنونی و کارمند سابق شرکت اطلاعات مرکزی آمریکا و پیمانکار سابق آژانس امنیت ملی هست. افشاگری های ادوارد اسنودن از عملیات عظیم جاسوسی و مواظبت در سطح جهانی و پریزم پرده برداشت. بنا به مدارک اسنودن، این برنامه ها که مشمول بر جاسوسی از مردم عادی و شخصیت ها در مکالمات تلفنی، ایمیل، استفاده از موتور جستجوی اینترنت و… در تمام کشور ها و بدون رعایت مرز های سیاسی صورت می گیرند، در درجه اول به وسیله آژانس امنیت ملی ایالات متحده آمریکا به اجرا در می آیند.

جوزف گوردن لویت، شایلن وودلی، ملیسا لئو، زا چای کوئینتو و نیکلاس کیج بازیگران این فیلم هستند.

فیلم تلویزیونی «یاسین» به کارگردانی حامد امرایی، جمعه ۱۱ خردادماه ساعت ۱۰:۴۵ به روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

داستان این فیلم راجع به یاسین پسر نوجوانی است که با وجود داشتن سن کم، با صوت بسیار قشنگ قرآن را تلاوت کرده و همچنین به مفاهیم قرآنی و تفسیری نیز تسلط نسبی دارد. همین مساله باعث شده است پدر یاسین که مرد متظاهری اسیت، دائم او را در مجالس متفاوت با حضور مسئولین و سران مملکتی ببرد تا از این راه رانت هایی جهت پیش بردن مقاصد و زد و بندهایش به دست بیاورد. این اوضاع ادامه دارد تا اینکه روزی یاسین …

حمید فرخ نژاد، پریوش نظریه، حسین سلیمانی، یوسف مرادیان و رضا توکلی در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

شبکه چهار سیما
فیلم سینمایی «وقتی تو خواب بودی» به کارگردانی جان ترتل تاب، پنج شنبه ۱۰ خردادماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: لوسی، دختر بلیط فروش در حالی که از زندگی یک نواخت و کسل بارش خسته شده است هست؛ در آرزوی ازدواج با مشتری ثروتمند و همیشگی اش به سر می برد که از قضا روزی به وی حمله شده؛ مجبور می شود مرد را نجات دهد! پیتر که مورد حمله چند سارق واقع شده، به وسیله لوسی نجات یافته و به کما می رود.

در این فیلم سینمایی ساندرا بولاک، بیل پولمن، پیتر گلگر و جک واردن نقش آفرینی کرده اند.

فیلم سینمایی «آقای مورگان» به کارگردانی ساندرا نتل بک، جمعه ۱۱ خردادماه ساعت ۲۱ از شبکه چهار روی آنتن می رود.

در این فیلم با بازی مایکل کین و کلیمانس پوزی خواهید دید: مایکل کین استاد بازنشسته دانشگاه در رشته فلسفه است که نتوانسته بعد از سال ها خود را از افسردگی ناشی از فوت همسرش نجات دهد. تا اینکه در یکی از روز ها اتفاقی با یک زن بیوه فرانسوی آشنا می شود و این آشنایی او را دچار تغییرات اساسی در نحوه نگاه رخوت انگیزش به زندگی می کند.

شبکه پنج سیما
فیلم سینمایی «دنیس شیطونه» به کارگردانیچارلز تی کانگانیز، جمعه ۱۱ خردادماه ساعت ۸:۳۰ از شبکه پنج پخش می شود.

در خلاصه داستان آمده است: دنیس پسر فرزند بسیار شیطانی است که همسایه پیرشان جورج مدام از دست او عصبانی است و به پدرش شکایت می کند. آلیس مادر دنیس به یک مسافرت کاری می رود و قرار است که جورج و مارتا از دنیس نگهداری کنند که یک دزد به منزل آن ها می آید و دنیس را هم می دزد که دنیس او را کت بسته به پلیس تحویل می دهد و طلا های آقای جورج را هم برمی گرداند.

دان ریکلز، جورج کندی، جاستین کوپر و بتی وایت بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «ماشه مرگ» به کارگردانی تیم اسمیت، جمعه ۱۱ خردادماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می شود.

در این فیلم با بازی دان استیونز، برینیک مارلو و چاریتز واکفیلد خواهیم دید: ویل یک دانشمند جوان در حوزه های نوین علمی و فضایی هست. دنیا به لحاظ انرژی دچار پرسشها بزرگی شده است و قرار است یک شرکت با انجام یک پروژه فضایی به تولید انرژی های نوین بپردازد. ولی علاقه مندان محیط زیست به این پروژه اشکال می گیرند، چون معتقدند ممکن است بر روی کره زمین تاثیرات بدی بگذارد. این شرکت ویل را جهت انجام یک عملیات مهم دعوت می کند. آن ها یک کپی مجازی از کره زمین در فضا ایجاد کرده اند و می خواهند در این دنیای مجازی انرژی تولید کنند. ولی پروژه ناگهان با مسئله روبرو می شود و موجب طوفان های شدید و ناپدید شدن اجسام بزرگی مانند واگن های قطار و کشتی ها می شود. گویا این اینترنت دچار اخلال شده است و اجسام روی کره زمین را به درون خود می کشد و …

شبکه شما
فیلم تلویزیونی «پولکی» به کارگردانی حسین تبریزی، پنج شنبه ۱۰ خردادماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان فیلم از این قرار است که: عزت با غلط های اقتصادی اش ورشکست شده است و از دست طلبکاران گریخته و با خانواده اش به منزل ای قدیمی پناه برده هست. عزت با روح پدر تازه درگذشته اش، خانقلی خان، در ارتباط است و ظاهراً با او حرف می زند. همسر عزت از او می خواهد تا کارگاه تولید شیرینی پولکی را که به ارث برده است احیا کند. ولی عزت این کار را بی فایده می داند.

در این فیلم تلویزیونی، سیاوش طهمورث، محمد الهی و زهره مجابی هنرنمایی کرده اند.

فیلم تلویزیونی «نیزار های بلند» به کارگردانی محمدهادی نامور، جمعه ۱۱ خردادماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در این فیلم با هنرنمایی سیامک اطلسی، زهرا سعیدی و ساقی زینتی خواهیم دید: ماشاءلله پدر شهید مفقودالاثر (قاسم) همچنان امید دارد به بازگشت پیکر فرزند شهیدش و گاهی اوقات در خیالش او را می بیند و با هم صحبت می کنند. وی قیم نوه اش صابر هست. صابر مورد اغفال خلافکاری به نام ماهان قرار می گیرد و با خرید مخفیانه قایق دزدی اقدام به صید غیرقانونی می کند.

شبکه کودک
فیلم تلویزیونی «قهرمانان کوچک» به کارگردانی حسین قناعت، پنج شنبه ۱۰ خردادماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این فیلم با هنرمندی برزو ارجمند، بهنوش بختیاری و بیژن بنفشه خواه خواهیم دید: چهار کودک که پدرانشان در یک کارخانه ی تولید لوازم التحریرِ به عنوان کارگر کار می کنند متوجه وجود عده ای قاچاقچی می شوند که باعث شده است اند کارخانه ورشکست شده است و به تعطیلی کشیده شود. فرزند ها تصمیم می گیرند قاچاقچیان را گیر انداخته و از بی کاری پدرانشان جلوگیری کنند.

انیمیشن سینمایی «لیپیچ کفاش کوچولو» به کارگردانی میلان بلازوکویچ، جمعه ۱۱ خردادماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهید دید: لیپیچ کوچولو، موش کفاشی است که به کارش علاقه ی خاصی دارد و جهت اینکه کفاش خوبی شود بسیار تلاش می کند. او موش مهربانی است و دوست دارد به همه کمک کند، ولی استاد او موشی بی انصاف و سنگدل است و مرتب او را تنبیه می کند. شبی لیپیچ تصمیم می گیرد آنجا را ترک کند؛ بنابراین چکمه هایی را که خودش درست کرده می پوشد و عهد می کند تا زمانی که چکمه ها خراب نشدند برنگردد.

شبکه امید
فیلم تلویزیونی «مزرعه کودکی» به کارگردانی سید مهدی برقعی جمعه ۱۱ خردادماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: پسر نوجوانی به واسطه مشکلاتی که دارد، مجبور می شود مدتی نزد اقوامش در شمال زندگی کند. این سفر پسر نوجوان را با راز های جدیدی از محیط زیست و محیط زیست آشنا می سازد.

جمشید دنیا زاده، سولماز غنی، سعید فرجی و پارسا قره خانلو بازیگران این فیلم هستند.

شبکه نمایش
فیلم های سینمایی و تلویزیونی «دنیای کامل»، «بچه غول» و «روز یارگیری» پنج شنبه ۱۰ خردادماه ساعت ۱۱، ۱۷ و ۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می رود.

فیلم های سینمایی و تلویزیونی «دوری و بازگشت»، «ماجراجویان»، «سرکار راج» و «مجرم» جمعه ۱۱ خردادماه ساعت ۱۱، ۱۵، ۱۷ و ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شود.

ماجرای مرموز «اسنودن» در تلویزیون

واژه های کلیدی: داستان | تایوان | داستان | سینمایی | کارگردانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz